O Firmie - szkoła językowa angielski Starogard Gdański
Lektorzy PDF Drukuj Email

Nasza szkoła zatrudnia wysoce wykwalifikowaną kadrę lektorów, wśród których znajdują się również nauczyciele cudzoziemcy. Charakteryzują się oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zawodową, zarówno w zakresie nauczania, jak również przygotowywania autorskich pomocy dydaktycznych.

Cechuje ich znakomite przygotowanie metodyczne oraz bogata różnorodność technik nauczania. Posiadają świadomość potrzeb kursantów, co umożliwia im dostosowanie charakteru zajęć do umiejętności i oczekiwań uczestników kursu. Naszych lektorów wyróżnia niezwykła łatwość dostosowywania się do sytuacji w grupie oraz indywidualnych potrzeb i zachowań słuchaczy. W kontaktach z kursantami wykazują wiele życzliwości, zrozumienia i cierpliwości, czym zyskują sobie ich uznanie i sympatię.

 
System nauczania PDF Drukuj Email

Oferujemy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania, uczymy przy zastosowaniu metody komunikatywnej, która ułatwia szybkie przyswajanie zdobytej wiedzy oraz umożliwia jej praktyczne wykorzystanie, zwracamy szczególną uwagę na rozwijanie wszystkich umiejętności językowych, tj. mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie, nasze zajęcia są oparte o nowatorskie rozwiązania dydaktyczne i metodyczne, proponujemy autorskie programy nauczania przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę naszych lektorów, zajęcia prowadzimy w oparciu o materiały przygotowywane według indywidualnych potrzeb naszych kursantów, w ramach szkolenia językowego oferujemy testy cykliczne, mające na celu kontrolę postępów w nauce, dajemy naszym kursantom możliwość zweryfikowania postępów w nauce na podstawie indywidualnie przygotowywanych raportów, rodzicom dzieci i młodzieży oferujemy indywidualne wywiadówki,, proponujemy indywidualne konsultacje z naszymi lektorami, wykorzystujemy podręczniki i publikacje najbardziej doświadczonych wydawnictw, zapewniamy naszym kursantom stałą opiekę metodyczną.

 
*Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

·