Oferta - Szkoła językowa angielski Starogard Gdański
Organizujemy kursy języka: PDF Drukuj Email

angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego na następujących poziomach zaawansowania:

  • A1 beginner/elementary początkujący/podstawowy
  • A2 pre-intermediate średnio zaawansowany niższy
  • B1 intermediate średnio zaawansowany
  • B2 upper-intermediate średnio zaawansowany wyższy
  • C1 advanced zaawansowany
  • C2 proficiency zaawansowany wyższy

 

NOWE, NIŻSZE CENY!!!

Rodzaje kursów:

dla dzieci dla młodzieży dla dorosłych przygotowujące do matury (poziom podstawowy i rozszerzony) oraz do egzaminu gimnazjalnego ogólne konwersacyjne intensywne weekendowe wakacyjne indywidualne (one to one) specjalistyczne np. Economics (ekonomia), Finance (finanse), Banking (bankowość), Commerce (handel), businessowe szkolenia dla firm egzaminacyjne (FCE, CAE, CPE, LCCI......) korepetycje  tłumaczenia.


O KURSIE

o przyporządkowaniu kursanta do grupy językowej na danym poziomie zaawansowania decyduje wynik testu wstępnego, tzw. placement test oferujemy naukę na wszystkich poziomach zaawansowania zajęcia realizujemy przy zastosowaniu autorskich pomocy dydaktycznych cechuje nas indywidualne podejście do każdego z kursantów charakter i formę kursu dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań uczestników szkolenia w ramach kursu oferujemy: pisemne raporty o postępach w nauce, cykliczne testy sprawdzające oraz ankiety weryfikujące poziom satysfakcji z realizowanych zajęć zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów, w tym nauczycieli cudzoziemców, tzw. native speakerzy kursantom proponujemy indywidualne konsultacje z naszymi lektorami oraz możliwość nauki języka online uczestnikom kursu gwarantujemy bezpłatny dostęp do bogato wyposażonej biblioteki w celu usprawnienia procesu nauczania proponujemy wykorzystanie multimediów podczas zajęć zajęcia prowadzone są w małych grupach i przyjaznej atmosferze, co zapewnia najwyższy komfort nauki języka godziny oraz dni zajęć są dostosowywane do indywidualnych potrzeb naszych kursantów zajęcia, w zależności od oczekiwań, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu (każde spotkanie po 50, 60 lub 90 minut) na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia językowego oferujemy możliwość płatności ratalnej (raty 0%).

Starogard Gdański, Kartuzy oraz Chmielno - kursy, szkolenia językowe, angielski i inne

Rozszerzyliśmy naszą działalność na rejon Kartuz oraz Chmielna w województwie pomorskim. Oprócz kursów językowych w Starogardzie Gdańskim teraz możesz skorzystać z naszej szkoły w Kartuzach lub w Chmielnie np. zapisując się na język angielski lub też każdy inny z oferty naszej szkoły.